Apie mus

UAB "Daigelis" įkurta 2011-ais metais.  Mūsų tikslas yra pateikti  Lietuvos ir Latvijos augintojams kokybiškus gėlių daigus, vazonėlius, trąšas  ir pagalbines medžiagas , kurios reikalingos auginant gėles.  Pradėdami verslą patys sau pasakėme- kokybė, patikimumas, punktualumas, prieinama kaina  ir ...dar kartą kokybė. Šių principų giežtai laikomės ir laikysimės.  Mūsų manymu, kokybė apima visumą- kokybiški gėlių daigai, kokybiški papildomi produktai ( trąšos, vazonai ir kitos medžiagos), kokybiška logistika. Siekdami kokybės, mes pristatome gėlių daigus tiesiai iki Jūsų šiltnamio. Patikimumą suprantame kaip besąlygišką kliento užsakymo įvykdymą. Nuo 2011-ųjų metų kantriai dirbdami ir būdami atidūs užsitarnavome Lietuvos ir Latvijos gėlių augintojų pasitikėjimą, kurį labai vertiname. Gerbiame ir branginame kiekvieną savo klientą, nesvarbu, ar esate didelio gėlininkystės ūkio savininkas, ar mažyčio gėlyno šeimininkas. Visi esate mums vienodai svarbūs. 

UAB Daigelis" Lietuvoje ir Latvijoje atstovauja šias gėlių daigų augintojų kompanijas :

"Schneider"- vienmečių ir daugiamečių gėlių, augalų, daržovių daigai - visa tai jau naujuose kataloguose. Profesionaliems augintojams skirtos gėlių sėklos, kurias kaip tik ir naudoja patys "Schneider" šiltnamiai savo produkcijai.

„Koppe"- visas Elatior tipo begonijų daigų asortimentas, kurį rasite 2016 - ųjų sezono kataloguose;

"PLA"(anksčiau - "Fides") - įprastos krūminės "Summer Idols" ir "Master Idols" bei svyrančios "Dancing Idols" ir "Grand Idols".

"P vd Haak", kurių specializacija - būtent tik pelargonijos.

„Lannes" (prekės ženklas DIAMANTINA) -dipladenijų daigai.

"Gediflora"- krūminės chrizantemos

 

  UAB "Daigelis" atstovauja Olandijos kompanijos "Van Iperen International" dukterinę įmonę "Eurosolids Nederland". Pabrėžiame, kad tai - Olandijoje sukurtos ir gaminamos trąšos, kurias naudoja Olandijos ir dar 60-ies pasaulio šalių gėlininkystės ir kitų žemės ūkio šakų atstovai.  

 

Tikimės, kad UAB "Daigelis" pateisins kiekvieno gėlių augintojo lūkesčius.